Váci Petőfi Sándor Általános Iskola

Büszkeségeink

Kárpát-medencei kémiaverseny

Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny megyei fordulója március 24-én került megrendezésre Százhalombattán. A megyei fordulóban diákjaink eredményesen szerepeltek.
Iskolánkat Barna Réka, Csernák András, Hoffmann Iván, Szalatnyai Jázmin 7. osztályos és Nemecz Gábor, Vass Lili 8. osztályos tanulóink képviselték.
Vass Lili 3. helyezést, Hoffmann Iván 5. helyezést ért el, így Ők továbbjutottak a Kárpát-medencei fordulóba.
Felkészítő tanár: Harsányiné Szalatnyai Tünde
Gratulálunk Nekik! 😊

"Föl, föl vitézek" városi vetélkedő

VI. "Föl, föl vitézek" című városi vetélkedőn 6 fős csapatunk II. helyezést ért el. 🥈
A csapat tagjai:
Együd Maja, Jóvér Áron, Szigethy-Nagy Zsófia, Varsányi Dorottya, Csernák András,
Együd-Ivanics Máté
Felkészítő tanárok:
Ihászné Babik Andrea
Suslik Csaba
Gratulálunk, ügyesek voltatok! 🤗

Büszkeségeink

Büszkességeink 2021/2022 tanév

London Bridge Szuperdöntő  (Bp,ELTE) országos VI. hely:

Oszaczki Csaba 8.a  Felkészítő: Schulcz Gáborné

Országos Angol ny. Tanulmányi Verseny I. forduló:

VII. Horváth Nimród 7.c

VIII. Nagy- Hajzsel Flóra 8.a

IX. Pitz Olivér 8.a

XV. Mátyási Korinna 8.b

Felkészítő: Schulcz Gáborné

Elektronikus napló

Belépés az E-Kétába és a Digitális Kollaborációs Térbe

E-KRÉTA

Deákvári Gyermekekért Alapítvány

Az iskola alapítványának kuratóriuma nevében szeretném megköszönni az Önök támogatását, mellyel hozzájárulnak ahhoz, hogy az intézményben folyó munka minél magasabb színvonalú és a kor igényeinek megfelelő legyen.

Deákvári Gyermekekért Alapítvány

Adószám: 18678321-1-13

Számlaszám: 10200919-32811847-00000000

Nemzetközi számlaszám (IBAN): HU08 1020 0919 3281 1847 0000 0000