Váci Petőfi Sándor Általános Iskola

TISZTELT SZÜLŐ/ TÖRVÉNYES KÉPVISELŐ!

Tájékoztatom, hogy 2022. április 6-án (szerdán) megnyílt a KRÉTA rendszer 1. osztályra történő  beiratkozás szülői felülete (BÁI), amellyel a szülőknek/törvényes képviselőknek lehetősége van, hogy előzetesen beküldjék gyermekeik jelentkezését iskolánkba: Ez az alábbi linken található:  https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap.

A tanév rendjéről szóló 20/2021. (VI. 8.) EMMI rendelet alapján a személyes beiratkozás napjai:

1. április 21. csütörtök 8-19 óráig.
  2. április 22. péntek 8-16 óráig.

Az aktuális körzethatárok megtekinthetők: https://kir.hu/KIR2_KORZET_3h/Pub/Index

A szülő/törvényes képviselő csak egy általános iskolába nyújthatja be gyermeke jelentkezését. Amennyiben a nem körzetes általános iskolába kéri a gyermek felvételét, a körzetes iskolának ezt mindenképp jelezze telefonon vagy emailben.

A személyes megjelenés a beiratkozás folyamata során kötelező mindkét szülő részvételével, de az online előzetes jelentkezés hatására rendkívül gyors és gördülékeny ügyintézés valósulhat meg.

Az általános iskola első évfolyamára történő beiratkozáskor be kell mutatni a gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló hatósági igazolványokat, a gyermek lakcímkártyáját, TAJ kártyáját, valamint a szükséges nyilatkozatokat, melyek a bejegyzés alján talál.

További kérdésekre iskolánk telefonszámán - 06-27-314-264 - Kovács Éva és Topolcsik-Nagy Mónika tud válaszolni.

Online beiratkozáshoz segédlet:

segédlet megnyitása

Nyilatkozat életvitelszerű ott lakásról:

nyilatkozat megnyitása

Felvételi kérelem adatlap:

adatlap megnyitása

Hit- és erkölcstan nyilatkozat:

Nyilatkozat a gyermek törvényes képviseletéről:

Elektronikus napló

Belépés az E-Kétába és a Digitális Kollaborációs Térbe

E-KRÉTA

Deákvári Gyermekekért Alapítvány

Az iskola alapítványának kuratóriuma nevében szeretném megköszönni az Önök támogatását, mellyel hozzájárulnak ahhoz, hogy az intézményben folyó munka minél magasabb színvonalú és a kor igényeinek megfelelő legyen.

Deákvári Gyermekekért Alapítvány

Adószám: 18678321-1-13

Számlaszám: 10200919-32811847-00000000

Nemzetközi számlaszám (IBAN): HU08 1020 0919 3281 1847 0000 0000